Gatunki cydru:

Cider Inn Głębszy Smak

Jest wytwarzany ze 100%-wego moszczu jabłkowego. Oznacza to, że do produkcji używamy tylko świeżo wyciśniętego soku z jabłek. Nie ma w nim zagęszczonych soków, ani wody. Jest niepasteryzowany. Takich naturalnych cydrów jest naprawdę niewiele. Cider Inn „Zielony” jest półwytrawny, o zawartości alkoholu 4,5%, dostępny w butelkach 0,33l i 0,75l. Ma lekki, orzeźwiający smak. Jest idealny na ciepły, letni dzień.

Cider Inn 2 x Głębszy Smak

Jest wytwarzany ze 100%-wego moszczu jabłkowego. Oznacza to, że do produkcji używamy tylko świeżo wyciśniętego soku z jabłek. Nie ma w nim zagęszczonych soków, ani wody. Jest niepasteryzowany. Takich naturalnych cydrów jest naprawdę niewiele. Cider Inn „Czerwony” jest półsłodki, o zawartości alkoholu 7%, dostępny w butelkach 0,33l i 0,75l. Złożoność i głębia jego smaku znajdzie uznanie każdego konesera.

Cider Inn Wytrawny

To szlachetny, wytrawny cydr, wytwarzany ze 100%-wego moszczu jabłkowego. Do jego produkcji używamy tylko świeżo wyciśniętego soku z jabłek. Nie ma w nim zagęszczonych soków, ani wody. Jest niepasteryzowany. Taki naturalny cydr, to prawdziwa rzadkość. Cider Inn „Niebieski” jest wytrawny, o zawartości alkoholu 4,4%, dostępny w butelkach 0,33l i 0,75l.

Cider Inn Perry (gruszkowy)

To absolutny unikat na polskim rynku. Większość perry (cydrów gruszkowych) jest wytwarzanych z soku zagęszczonego gruszkowego, lub nawet z soku zagęszczonego jabłkowego z dodatkiem aromatów gruszki - ze względu na „kapryśność” świeżej gruszki. Cider Inn Gruszkowy jest wytwarzany w 100% ze świeżych gruszek. Rezultat to perry o wyjątkowo delikatnym i szlachetnym smaku. Nie ma tu żadnych sztucznych aromatów, obecnych zazwyczaj w produktach „gruszkowych”. Cider Inn Gruszkowy jest półwytrawny , dostępny w butelkach 0,33l i 0,75l, o zawartości alkoholu 4,5%.

Cider Inn Śliwkowy

Wytwarzany w 100% ze świeżo zebranych jesienią polskich węgierek, ze świeżo wyciśniętego soku. Dzięki temu wyjątkowo głęboki i niezwykle intensywny w smaku. W naturalny sposób oddaje pełnię jesiennych aromatów; ma piękny, ciemny, śliwkowy kolor. Cider Inn Śliwkowy jest półsłodki, dostępny w butelkach 0,33l i 0,75l, o zawartości alkoholu 7,5%.

JRBB Sp. z o.o.  | 
ul. Okrężna 3  |  02-916 Warszawa
Wykonanie i hosting WebC.pl